Senarai Pegawai Jakim

Pejabat Menteri Di JPM
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel

YB Mejar Jeneral Dato' Seri Jamil Khir bin Hj. Baharom (B)
Menteri Di JPM 03-88885106 / 03-88883838 jamilkhir@jpm.gov.my

Basorri Bin Abu Hassan
Setiausaha Politik 03-88885991 basorri@jpm.gov.my

Dr. Kamaruddin Bin Min
Pegawai Tugas-Tugas Khas 03-88864959 dr.kamaruddin@islam.gov.my

Hj. Maluin Bin Sadiran
Pegawai Tugas-Tugas Khas 03-88884869 maluin@jpm.gov.my

Kolonel Ab. Jabar Bin Mohamad Aris
Setiausaha Sulit Kanan (SUSK) 03-88864006 abjabar@islam.gov.my

Hj. Mohd Gunawan Bin Che Ab Aziz
Pegawai Khas KPI 03-88864007 gunawan@jpm.gov.my

Lt. Kol Abdul Latif Bin Bunyamin (B)
Setiausaha Akhbar 03-88884927 abdul.latif@islam.gov.my

Khairulhaffiz bin Abdul Halim
Setiausaha Sulit 03-88885192 khaffiz@islam.gov.my

Ubada Tawfik Al-Bahnasy
Pegawai Khas 03-88864085 ubada@islam.gov.my

Kapten Mohd Al-Hafiz Bin Mohd Zahari
Pegawai Khas 03-88865046 alhafiz@islam.gov.my

Md Zan B. Sha’ari
Pegawai Media 03-88884878 mdzan@jpm.gov.my

Siti Aminah Bt. Bairosh Khan
Pegawai Khas 03-88864087 sitiaminah@jpm.gov.my

Biby Haslinda Bt. Karibullah
Pembantu Khas 03-88883107 biby@jpm.gov.my

Norshazwani Bt Bani
Pembantu Khas Menteri 03-88885106 norshazwani@islam.gov.my

Kpl Mohd Fadli Bin Kosim
Pengawal Peribadi 03-88887012 mohdfadli@jpm.gov.my

Nor Zaiti Ilyana Bt. Sidek
Pembantu Khas 03-88864072 zaiti_ilyana@islam.gov.my

Siti Nurazlin Bt. Abu Bakar
Pembantu Khas SUSK 03-88887014 nurazlin@islam.gov.my

Hjh. Zainon Bt. Ahmad
Pembantu Khas SUPOL 03-88885164 zainon.ahmad@jpm.gov.my

Mohd. Shari Bin Mohd. Sharom
Pembantu Tadbir (P/O) 03-88885046 mdshari@islam.gov.my

Dahlia Bt. Ishak
Pembantu Tadbir (P/O) 03- 88887010 dahlia.mkpi@gmail.com

Asmuni bin Hasbullah
Pembantu Media 03- 88887010 asmuni@islam.gov.my

Muhammad Tarmizi Bin Zain
Pembantu Media 03- 88887010 tarmizi_hj.zain@islam.gov.my

Mohd Hazman Bin Hashim
Pembantu Tadbir (P/O) 03- 88887010 hazman.noemail@islam.gov.my

Siti Nur Sarah Bt. Salleh
Pembantu Tadbir (P/O) 03-88887012 sarah.noemail@islam.gov.my

Sjn Zahrul Sham Bin Anuar (B)
Pemandu Kenderaan zahrul.noemail@islam.gov.my

Kpl Abdullah Sani Bin Saari @ Shaari
Pemandu Kenderaan 03-88887010 AbdullahSaniSaari.no.email@islam.gov.my

Mior Muhamad Firdaus Bin Ahamad Shapawi
Pemandu Kenderaan firdaus.noemail@islam.gov.my

Hj. Mohd. Abza Bin Abu Bakar
Pembantu Am Pejabat 03-88887012
samb. NULL
MohdAbzaBakar.no.email@islam.gov.my
Pejabat Ketua Pengarah
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel

Dato' Haji Othman Bin Mustapha
Ketua Pengarah JAKIM 03-88864003 hjothman@islam.gov.my

Rohani binti Setapa
Setiausaha Pejabat 03-88864003 rohani_setapa@islam.gov.my

Tuan Haji Mohamad Nordin Bin Ibrahim
Timb Ketua Pengarah [Dasar] 03-88864017 mdnordin@islam.gov.my

Farzayani bt Fadzil
Setiausaha Pejabat 03-88864068 farzayani@islam.gov.my

Dato' Haji Razali bin Shahabudin
Timb Ketua Pengarah (Pembangunan Insan) 03-88864012 hjrazali@islam.gov.my

Rosilawati Binti Ibrahim
Setiausaha Pejabat 03-88864011 ros@islam.gov.my

Tuan Haji Awang Khalid bin Mat Ali
Pengarah Kanan (Pengurusan) 03-88864014 awang@islam.gov.my

Halimah binti Kamaluddin
Setiausaha Pejabat 03-88864013 halimah@islam.gov.my
Jabatan Agama Islam Wilayah Persekutuan Putrajaya (JAWI Putrajaya) > JAWI Putrajaya
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel

Zuraiza Bt Husin
Penolong Pengarah 03-88842608
samb. 2608
zuraiza@jawi.gov.my

Rohaizan Bt Ismail
Penolong Pengarah 03-88842606
samb. 2606
rohaizan@jawi.gov.my

Zuraini Bt Mohd Shokori
Penolong Pengarah 03-88842602
samb. 2602
zuraini@jawi.gov.my

Mohd Hafiz Bin Idris
Penolong Pengarah 03-88842604
samb. 2604
hafiz.idris@jawi.gov.my

Mohamad Pairuz Suhairi Bin Abdullah
Penolong Pegawai Hal Ehwal Islam 03-88842615
samb. 2615
mohamad.pairuz@jawi.gov.my

Rosiniah Bt Muhd Nor
Pembantu Hal Ehwal Islam 03-88842622
samb. 2622
rosiniah@jawi.gov.my

Fadzilah Bt Hj Ahmad
Ketua Pembantu Tadbir 03-88842600
samb. 2600
fadzilah@jawi.gov.my

Hasemah Bt Abdullah
Pembantu Tadbir (Kewangan) 03-88842616
samb. 2616
hasemah@jawi.gov.my

Sahrin Bin Salleh
Juruteknik Komputer 03-88842611
samb. 2611
sahrin@jawi.gov.my

Mohmad Kusini Bin Johari
Pembantu Hal Ehwal Islam 03-88842639
samb. 2639
mohd.kusini@jawi.gov.my

Mohamad Shafiq Bin Roslan
Pembantu Hal Ehwal Islam 03-88903055
samb. NULL
shafiq@jawi.gov.my
Bahagian Agama dan Kaunseling (BAKA) Polis Diraja Malaysia (PDRM) > Kedah
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel

Fuziah Bt Ahmad
Penolong Pegawai Hal Ehwal Islam 03-88842618
samb. 2618
fuziah.ahamad@jawi.gov.my
Jabatan Agama Islam Wilayah Persekutuan Putrajaya (JAWI Putrajaya)
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel

Norsiza Salwani binti Zainuddin
0-Tiada 03-88842649
samb. 2649
norsiza.salwani@jawi.gov.my
Cawangan Penerbitan Tetap
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel

Musliadi Bin Mat Yahya
Pembantu Hal Ehwal Islam 03-8886 4000
samb. 4461
musliadi@jawi.gov.my
Jabatan: Jabatan Agama Islam Selangor, Jabatan Agama Islam Negeri
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel
Ahmad Zaki @ Ahmad Jakai bin Arshad Pegawai Hal Ehwal Islam 03-55143400 ahmad_zaki@islam.gov.my
Mohd Basori bin Umar Pegawai Hal Ehwal Islam 03-55143400 mbasori.no.email@jains.gov.my
Aluwi bin Parman Pegawai Hal Ehwal Islam 03-55143472 slgr1.no.email@jains.gov.my
Jamali bin Mohd Adnan Pegawai Hal Ehwal Islam 03-33712166 jamali.no.email@islam.gov.my
Mohd Shahzihan bin Ahmad Pegawai Hal Ehwal Islam 03-55143670 shahzihan.no.email@islam.gov.my
Haniffudin bin Roslan Pegawai Hal Ehwal Islam 03-89202209 slgr20.no.email@jains.gov.my
Idris bin Ramli Pegawai Hal Ehwal Islam 03-32891393 slgr9.no.email@jains.gov.my
Haji Zainal Abidin bin Haji Sulaiman Pegawai Hal Ehwal Islam 03-42526080 zainalabidin.no.email@islam.gov.my
Salwana binti Ahmad Dahlan Pegawai Hal Ehwal Islam 03-55143506 salwana@islam.gov.my
Abd Halem Hapiz bin Salihin Pegawai Hal Ehwal Islam 03-55143478 halem@islam.gov.my
Mohamad Rais bin Rashid Pegawai Hal Ehwal Islam 03-55143670 slgr28.no.email@jains.gov.my
Kharunna'im bin Ramli Pegawai Hal Ehwal Islam 03-55143400 khairunnaim@islam.gov.my
Ahmad Faizal bin Sudin Ali Pegawai Hal Ehwal Islam 03-42526080 Ahmad_JKM.no.email@jkm.gov.my
Abd Malek bin Ramli Pegawai Hal Ehwal Islam 03-32241529 slgr7.no.email@jains.gov.my
Moghni bin Israri Pegawai Hal Ehwal Islam 03-32137942 moghni.no.email@islam.gov.my
Md Razali bin Hassanusi Pegawai Hal Ehwal Islam 03-55143686 slgr25.no.email@jains.gov.my
Abd. Halim bin Mat Isa Pegawai Hal Ehwal Islam 03-87062943 slgr15.no.email@jains.gov.my
Zanizan bin Ismail Pegawai Hal Ehwal Islam 03-60641437 zanizan.no.email@islam.gov.my
Muhamad Sujak bin Muhamad Dasuki Pegawai Hal Ehwal Islam 03-55143607 m_sujak.no.email@islam.gov.my
Zamzuri bin Ruslan Pegawai Hal Ehwal Islam 03-31875134 zamzuri@islam.gov.my
Suliani binti Ibrahim Pegawai Hal Ehwal Islam 03-55143506 slgr16.no.email@jains.gov.my
Abdul Rahim bin Salleh Pegawai Hal Ehwal Islam 03-32891393 slgr8.no.email@jains.gov.my
Noorasnita binti Maktar Pegawai Hal Ehwal Islam 03-55143461 slgr29.no.email@jains.gov.my
Mohd Hilmi bin Saadan Pegawai Hal Ehwal Islam hilmi.no.email@islam.gov.my
Mohd Hidayat bin Abd Rani Pegawai Hal Ehwal Islam 03-55143664 slgr18.no.email@jains.gov.my
Siti Khatijah binti Abdul Wahid Pegawai Hal Ehwal Islam 03-55143532 khaty09.no.email@jains.gov.my
Mohd Adib Mahyus bin Asmungi Pegawai Hal Ehwal Islam 03-55143460 mahyus.no.email@jains.gov.my
Siti Nur Hidayah binti Kusnin Pegawai Hal Ehwal Islam 03-55143532 snhidayah.no.email@islam.gov.my
Siti Nor Shahadah binti Ismail Pegawai Hal Ehwal Islam 03-55143470 shahadah.no.email@islam.gov.my
Maryam binti Md. Zin Pegawai Hal Ehwal Islam 03-55143462 maryam.no.email@islam.gov.my
Zizul Naziha binti Zulkifli Pegawai Hal Ehwal Islam 03-55143460 zizul.no.email@islam.gov.my
Suhaimi bin Ahmad Wakid Pegawai Hal Ehwal Islam 03-55143468 suhaimi_wakid.no.email@islam.gov.my
Mohd Duraibi bin Mohd Amin Pegawai Hal Ehwal Islam 03-55143663 slgr31.no.email@jains.gov.my
Sharom bin Maarof Pegawai Hal Ehwal Islam 03-55143666 shahrom.no.email@jains.gov.my
Zaaba bin Zakaria Pegawai Hal Ehwal Islam 03-55142064 zaaba.no.email@islam.gov.my
Mohd Athras bin Abdul Basir Pegawai Hal Ehwal Islam 03-32137942 athras.no.email@jains.gov.my
Mohammed Mekkah bin Bahran@Hussin Pegawai Hal Ehwal Islam 03-32241529 mekkah.no.email@jains.gov.my
Nurimawati binti Idrus Pegawai Hal Ehwal Islam 03-32241529 nurimawati.no.email@islam.gov.my
Hafizzudin bin Kadir Pegawai Hal Ehwal Islam 03-32241529 hafizuddin@islam.gov.my
Mohd Hata bin Ahmad Pegawai Hal Ehwal Islam 03-55199988 slgr26.no.email@jains.gov.my
Ahmad Darul Akmal bin Mohammed Ali Pegawai Hal Ehwal Islam 03-55143488 darul09.no.email@jains.gov.my
Mohamad Khair bin Zainal Pegawai Hal Ehwal Islam 03-55143685 khair.no.email@islam.gov.my
Muhd Khairul Hafiz bin Kamis Pegawai Hal Ehwal Islam 03-87348352 MUHDKHAIRUL.no.email@islam.gov.my
Abdul Wahid bin Ishak Pegawai Hal Ehwal Islam 03-60641437 abdulwahid.no.email@islam.gov.my
Samsul Muhaimin bin Abdullah Salleh Pegawai Hal Ehwal Islam 03-55199988 muhaimin.no.email@islam.gov.my
Siti Halizah binti Ismail Pegawai Hal Ehwal Islam 03-32241529 halizah_i.no.email@jains.gov.my
Norazean binti Ashari Pegawai Hal Ehwal Islam 03-32891393 norazean.no.email@islam.gov.my
Nurlatifah binti Said Pegawai Hal Ehwal Islam 03-32891393 nurlatifah@islam.gov.my
Jabatan: Kementerian Kesihatan Malaysia
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel
Dr. Lokman bin Abd Rahman Pegawai Hal Ehwal Islam 03-88832704 lokman@islam.gov.my
Jabatan: Ibu Pejabat, Kementerian Dalam Negeri
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel
Haji Munir bin Haji Md. Salleh Pegawai Hal Ehwal Islam 03-88868077 munir@islam.gov.my
Jabatan: Jabatan Agama Islam Pulau Pinang, Jabatan Agama Islam Negeri
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel
Jamal bin Abdul Halim Pegawai Hal Ehwal Islam 04-8668525 jamal_abdhalim@islam.gov.my
Yah @ Mariah binti Islam Pegawai Hal Ehwal Islam 04-2637200 mariah@islam.gov.my
Jabatan: Persatuan Kakitangan Perkhidmatan Ugama (PKPU)
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel
Zakaria bin Othman Ahli Jawatankuasa 03-88864000
samb. 2033
pkpu_zakaria.no.email@mass-import.gov.my
Roslan Said Ahli Jawatankuasa NULL
samb. NULL
pkpu_roslan.no.email@mass-import.gov.my
Riduan bin Awang Ahli Jawatankuasa 03-88864000
samb. 4514
pkpu_riduan.no.email@mass-import.gov.my
Mohd Ajib bin Ismail Ahli Jawatankuasa 03-22736396
samb. NULL
pkpu_ajib.no.email@mass-import.gov.my
Jabatan: Institut Kemajuan Desa (INFRA), Kementerian Kemajuan Luar Bandar Dan Wilayah
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel
Azmi bin Muda Penolong Pegawai Hal Ehwal Islam 03-87352454 pkpu_azmi.no.email@mass-import.gov.my
Jabatan: Agensi Anti Dadah Kebangsaan Malaysia, Pusat Serenti Tampoi Johor
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel
Muhammad Sarhan bin Samsudin Pembantu Hal Ehwal Islam 07-2361711 sarhan.no.email@islam.gov.my
Mohd Balyan bin Mahmud Penolong Pegawai Hal Ehwal Islam 07-2361711 nik_aadk.no.email@adk.gov.my
Jabatan: Agensi Anti Dadah Kebangsaan Malaysia, Pusat Serenti Muar Johor
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel
Marwan bin Mohd Nor Pembantu Hal Ehwal Islam 07-8842400 marwan.m.no.email@islam.gov.my
Jabatan: Jabatan Agama Islam Negeri Sembilan, Jabatan Agama Islam Negeri
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel
Selamat bin Paigo Pegawai Hal Ehwal Islam 06-7622692 se_ns1.no.email@jains.gov.my
Haji Mohd Ansarullah bin Haji Mohd Hashim Pegawai Hal Ehwal Islam 06-7622692 ansarullah@islam.gov.my
Jabatan: Jabatan Agama Islam Melaka, Jabatan Agama Islam Negeri
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel
Mohamad Nawi bin Abu Bakar Pegawai Hal Ehwal Islam 06-7671097 mdnawi@islam.gov.my
Jabatan: Ibu Pejabat, Jabatan Wakaf Zakat Dan Haji
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel
Abdullah bin Haji Abd Rahman Pegawai Hal Ehwal Islam 03-88837438 slgr.no.email@islam.gov.my
Lizah binti Ismail Pegawai Hal Ehwal Islam 03-88837492 zakat_001.no.email@mass-import.gov.my
Jabatan: Bahagian Agama dan Kaunseling (BAKA) Polis Diraja Malaysia (PDRM), Ibu Pejabat
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel
Che Alias Bin Che Ismail Pegawai Hal Ehwal Islam chealias@islam.gov.my
Jabatan: Kementerian Perusahaan Perladangan Dan Komoditi
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel
Hariati binti Abu Kher Pegawai Hal Ehwal Islam 03-88878377 hariati@islam.gov.my
Jabatan: Jabatan Perdana Menteri
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel
Azhar bin Tuarno Penolong Pengarah 03-88721916 azhar@masjidnegara.gov.my
Jabatan: Kementerian Tenaga, Teknologi Hijau & Air
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel
Norhayati binti Zainudin Pegawai Hal Ehwal Islam 03-88836367 norhayati@jawi.gov.my
Jabatan: Kementerian Pengajian Tinggi
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel
Yusaini Bin Yusoff Penolong Pengarah YusKbs.no.email@mass-import.gov.my
Jabatan: Kementerian Kerja Raya
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel
Marina binti Kassim Penolong Pengarah 03-27714908
samb. NULL
marina.no.email@islam.gov.my
Jabatan: Kementerian Perumahan Dan Kerajaan Tempatan
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel
Mohd Shukry bin Sulaiman Penolong Pengarah Kanan 03-20942365 shukry_sulaiman@islam.gov.my
Jabatan: Kementerian Wilayah persekutuan
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel
Nik Esmeera binti Nik Mustapha Pegawai Hal Ehwal Islam 03-88897690 esmeera.no.emel@islam.gov.my
Jabatan: Ibu Pejabat, Kementerian Belia Dan Sukan
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel
Mohamad Tahir bin Khamis Penolong Pengarah Kanan 03-88713540
samb. NULL
tahir.no.email@islam.gov.my
Jabatan: Bahagian Agama dan Kaunseling (BAKA) Polis Diraja Malaysia (PDRM), Johor
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel
Zulkifli bin Tukiman Pegawai Hal Ehwal Islam NULL
samb. NULL
zul678.no.email@polis.gov
Jabatan: Bahagian Agama dan Kaunseling (BAKA) Polis Diraja Malaysia (PDRM), Pahang
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel
Mohd Azrul Hadi Bin Abdul Aziz Pegawai Hal Ehwal Islam azrul09.no.email@adk.gov.my
Jabatan: Bahagian Agama dan Kaunseling (BAKA) Polis Diraja Malaysia (PDRM), Kedah
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel
Che Amer bin Mehad Pegawai Hal Ehwal Islam NULL
samb. NULL
amer09.no.email@jains.gov.my
Jabatan: JKM Ibu Pejabat, Jabatan Kebajikan Masyarakat
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel
Jamal Zaidi bin Ismail Pegawai Hal Ehwal Islam 03-26165888
samb. NULL
Jamal.no.email@jkm.gov.my
Jabatan: Bahagian Agama dan Kaunseling (BAKA) Polis Diraja Malaysia (PDRM), Kuala Lumpur
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel
Mohd Faizul Bin Mohd Ayus Pegawai Hal Ehwal Islam malek_s.no.email@mass-import.gov.my
Jabatan: Akademi Koveksional, Jabatan Penjara Malaysia
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel
Mustafa Kamal bin Mohd Taib Pegawai Hal Ehwal Islam 04-9600000 mk.no.email@mass-import.gov.my
Jabatan: Bahagian Agama dan Kaunseling (BAKA) Polis Diraja Malaysia (PDRM), Selangor
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel
MOHAMMAD HUSNI BIN ALI @ BURAIRAH Pegawai Hal Ehwal Islam NULL
samb. NULL
mohammadhusni.no.email@islam.gov.my
Jabatan: Bahagian Agama dan Kaunseling (BAKA) Polis Diraja Malaysia (PDRM), Perak
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel
Mohd Azmi Bin Ismail Pegawai Hal Ehwal Islam azmiismail.no.email@islam.gov.my
Jabatan: Bahagian Agama dan Kaunseling (BAKA) Polis Diraja Malaysia (PDRM), Pulau Pinang
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel
IRWAN ASWANDY BIN ASAHAARI Pegawai Hal Ehwal Islam 0388864000 irwanaswandy.no.email@islam.gov.my
Jabatan: Bahagian Agama dan Kaunseling (BAKA) Polis Diraja Malaysia (PDRM), Sabah
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel
Abdul Khalil Bin Hassan Pegawai Hal Ehwal Islam abdulkhalil.no.email@islam.gov.my
Jabatan: Bahagian Agama dan Kaunseling (BAKA) Polis Diraja Malaysia (PDRM), Sarawak
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel
ZAMRI BIN HUSIN Pegawai Hal Ehwal Islam zamri_husin.no.email@islam.gov.my
Jabatan: Bahagian Agama dan Kaunseling (BAKA) Polis Diraja Malaysia (PDRM), Terengganu
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel
Mazidah Binti Aripin Penolong Pegawai Hal Ehwal Islam ridz_aadk.no.email@adk.gov.my
Jabatan: Bahagian Agama dan Kaunseling (BAKA) Polis Diraja Malaysia (PDRM), Negeri Sembilan
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel
MIZAN BIN MAJID Penolong Pegawai Hal Ehwal Islam NULL
samb. NULL
mod01.no.email@mass-import.gov.my
Jabatan: Bahagian Agama dan Kaunseling (BAKA) Polis Diraja Malaysia (PDRM), Sekolah Latihan Polis Gerakan Am
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel
Nuzaihan Bin Kamarudin Penolong Pegawai Hal Ehwal Islam nuzaihan.no.email@islam.gov.my
Jabatan: Bahagian Agama dan Kaunseling (BAKA) Polis Diraja Malaysia (PDRM), Perlis
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel
Zawaria Bin Ahmad Penolong Pegawai Hal Ehwal Islam zawaria.no.email@islam.gov.my
Jabatan: Agensi Anti Dadah Kebangsaan Malaysia, AADK Pulau Pinang
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel
Mohd Saffuan bin Md Isa Penolong Pegawai Hal Ehwal Islam 04-2279400 Ksg2_aadk.no.email@adk.gov.my
Jabatan: Agensi Anti Dadah Kebangsaan Malaysia, Pusat Serenti Karangan(Kulim) Kedah
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel
Mohamad Amrullah bin Md Yusoff Penolong Pegawai Hal Ehwal Islam 04-4056014 ksg4_aadk.no.email@adk.gov.my
Jabatan: Pusat Serenti Muar Johor
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel
Abdul Rahman bin Ruslan Penolong Pegawai Hal Ehwal Islam 06-9762200 ksg6_aadk.no.email@adk.gov.my
Jabatan: Agensi Anti Dadah Kebangsaan Malaysia, Pusat Serenti Jeli Kelantan
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel
Muzalman Haslan bin Mustafa Penolong Pegawai Hal Ehwal Islam 09-9440219 aadk.no.email@adk.gov.my
Jabatan: Agensi Anti Dadah Kebangsaan Malaysia, Pusat Serenti Tiang Dua Melaka
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel
Norhaizad bin Ab Manap Penolong Pegawai Hal Ehwal Islam 06-2687122 Ksg7_aadk.no.email@adk.gov.my
Jabatan: Agensi Anti Dadah Kebangsaan Malaysia, Pusat Serenti Sepang
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel
Kamaruzzaman bin Husni Penolong Pegawai Hal Ehwal Islam 03-87060195 kamaruzzaman@islam.gov.my
Jabatan: IPD Jelepu Negeri Sembilan, Jabatan Penjara Malaysia
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel
Mat Nasir bin Mustafa Penolong Pegawai Hal Ehwal Islam 06-6111224 Ksg8_aadk.no.email@adk.gov.my
Jabatan: Agensi Anti Dadah Kebangsaan Malaysia, Pusat Serenti Raub Pahang
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel
Mohd Shahir bin Matsah Penolong Pegawai Hal Ehwal Islam 09-3697455 Ksg9_aadk.no.email@adk.gov.my
Jabatan: Agensi Anti Dadah Kebangsaan Malaysia, Pusat Serenti Sungai Ruan Pahang
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel
Fahmi Reza bin Basri Penolong Pegawai Hal Ehwal Islam 09-3687910 nu_aadk.no.email@adk.gov.my
Jabatan: Agensi Anti Dadah Kebangsaan Malaysia, Pusat Serenti Gambang Pahang
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel
Zuraidah binti Abdul Hamid Penolong Pegawai Hal Ehwal Islam 09-5396126 Ksg31_aadk.no.email@adk.gov.my
Jabatan: Agensi Anti Dadah Kebangsaan Malaysia, Pusat Serenti Batu Kurau Perak
Nama Penuh Gelaran Jawatan No Telefon E-mel
Mohamad Fairus bin Che Leh Penolong Pegawai Hal Ehwal Islam 05-8881908 mohd_aadk.no.email@adk.gov.my